تبلیغات
اخبار بانکی منطقه آزاد ماکو - قابلیت های جدید در خودپرداز بانک مسکن

قابلیت های جدید در خودپرداز بانک مسکن

شنبه 30 آبان 1394 11:38 ب.ظ

نویسنده : وحید آقاپور
ارسال شده در: اخبار بانکها ،

Image result for ‫خودپرداز‬‎

 

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،  شاید برای کاربران معمولی این دستگاه ها، امکان انتخاب اسکناس دلخواه، یکی از جذاب ترین ها باشد.
این قابلیت گاهی اوقات بسیار حیاتی هم می شود، مثلا اگر شما ۲۰۰ هزار تومان از دستگاه بگیرید و چهار اسکناس ۵۰ هزار تومانی در اختیارتان باشد، برای خرید جزئی حتما باید پولتان را خرد کنید. در حالی که انتخاب اسکناس این مشکل را حل می کند.
علاوه بر این، بانک مسکن قابلیت های دیگری را هم در این دستگاه ها قرار داده که از آن جمله می توان به پرداخت اقساط، ۱۰ گردش آخر مربوط به واریز یارانه حساب انتخابی، سرویس های ساتنا و پایا (IBAN) تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال اشاره کرد.
به نوشته جام نیوز، برداشت بدون کارت نیز از دیگر قابلیت های دستگاه های خودپرداز بانک مسکن است. به این ترتیب که مشتری دارای مسکن کارت با مراجعه به یکی از دستگاه های خود پرداز بانک مسکن ابتدا کارت و رمز خود را وارد می کند. سپس از طریق منوی «شارژ و سایر خدمات» نسبت به انتخاب گزینه «خدمات برداشت بدون کارت «اقدام نموده و پس از فشردن گزینه «صدور قبض برداشت بدون کارت» مبلغ درخواستی خود را که می بایست حداقل ۵۰ هزار ریال و حداکثر ۲ میلیون ریال باشد وارد می کند.
شارژ مستقیم (top up) ، سرویس چند کارت و یک حساب، سرویس چند حسابی و شارژ برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض از دیگر قابلیت های سرویس های ای تی ام بانک مسکن است.
این بانک ظاهرا قرار است به زودی سرویس های جدید دیگری را نیز در این راستا ارائه نماید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 30 آبان 1394 11:42 ب.ظ