تبلیغات
اخبار بانکی منطقه آزاد ماکو - سامانه فروش اینترنتی ارز مسافرتی رونمایی شد

سامانه فروش اینترنتی ارز مسافرتی رونمایی شد

چهارشنبه 12 آذر 1393 10:46 ب.ظ

نویسنده : وحید آقاپور
ارسال شده در: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ،

رونمایی از سامانه فروش اینترنتی ارز مسافرتی با حضور رییس کل بانک مرکزی، دبیرکل این بانک، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ملت در محل ساختمان بانک ملت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، ولی اله سیف رییس کل بانک مرکزی با بیان این که جهت‌گیری‌های بانک مرکزی در زمینه بانکداری الکترونیک دستاوردهای خوبی در پی داشته است، افزود: بانک مرکزی تحولات اساسی را در زمینه بانکداری الکترونیک آغاز کرده و در عین حال، لازم است بقیه بانک ها  نیز همزمان فعالیتهای لازم را در این زمینه انجام دهند. خوشبختانه بانک ملت فعالیتهای خوبی را در این زمینه انجام داده است و از شرایط نسبتا" مطلوبی برخوردار است.
ساروخانی مدیرعامل بانک ملت نیز با بیان این که در سال 90 ماموریت فروش ارز مسافرتی به آن بانک محول شد، گفت: با توجه به اینکه سالانه حدود یک میلیون نفر ارز مسافرتی خریداری می‌کنند، بانک ملت برای رفاه حال مردم کارشناسی طراحی و اجرای این سامانه را  از سال 92 آغاز کرد.
ساروخانی با بیان اینکه 11 شهریور 93 اولین تراکنش توسط سامانه جدید ثبت شد، افزود: این سرویس مختص بانک ملت نیست و تمام کارت‌هایی که عضو شتاب (شاپرک) هستند می توانند از آن استفاده کنند.
 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 12 آذر 1393 10:49 ب.ظ