تبلیغات
اخبار بانکی منطقه آزاد ماکو - متقاضیان وام ازدواج به شعب تعیین شده مراجعه نمایند

متقاضیان وام ازدواج به شعب تعیین شده مراجعه نمایند

دوشنبه 20 مرداد 1393 10:52 ب.ظ

نویسنده : وحید آقاپور

 بنا به اعلام بانک مرکزی ج . ا . ا .متقاضیان تعیین شعبه  شده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج  ، حداکثر ظرف 12 روز کاری نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ؛ بر اساس پیگیری های به عمل آمده از بانک های عامل جهت تسریع در اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، تفاهم گردیده است بانک های مذکور حداکثر همکاری لازم را در این رابطه به عمل آورند.
براین اساس،از متقاضیان ثبت‌نام کننده در سامانه موصوف درخواست می‌شود ضمن مراجعه به سامانه یادشده ( با کد رهگیری مربوطه) درصورت تعیین شعبه، حداکثر ظرف 12 روز کاری به شعبه مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.
اضافه می‌نماید به علت کثرت مراجعه متقاضیان به سامانه ازدواج بعضاً ممکن است سامانه با تاخیر در پاسخگویی مواجه شود که متقاضیان می‌بایست در زمان های متفاوت، نسبت به ثبت نام یا بررسی آخرین وضعیت خود در سامانه اقدام نمایند.
ضمناً از آنجایی که برخی از بانک ها در بعضی استان ها با تراکم ثبت نام متقاضیان مواجه می‌باشند، درصورت ثبت نام متقاضی جدید، اعطای تسهیلات با تأخیر چندماهه روبرو خواهد شد. براین اساس بانک هایی که با کثرت متقاضی استانی در صف روبرو هستند، امکان ثبت نام جدید در سامانه را ندارند و متقاضیان جدید ‌باید از بین بانک های فعال در سامانه، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 20 مرداد 1393 10:56 ب.ظ